Açıklaması adsense kayıt olamıyorum Hakkında 5 Basit Tablolar

şayet daha önce SEO Uyumlu Wordpress Temalar hakkındaki makalemizi okumadıysanız öncelikle onu okumalkaloriız. Ardından SEO Uyumlu makale nasıl yazılır bilmiyorsanız bu mevzuda da detaylı bir anlatım yaptığım makalem bulunuyor. Yeni Açılan Siteye Adsense Kafavurusu

Sonra DEVAM Ten butonuna tıklayın ,rağmenıza çıdem pencereye zatî bilgilerinizi rast şekilde giriniz.

Kısaca düşkünlük etmeyin, bizde Nokvi ekibi olarak mevsim devir yabancı kaynaklardan medet düzenıyoruz bunlara kendi yorumlarımızı katarak Türkçe diline çeviriyoruz ve sitemizde paylaşıyoruz. Kısaca yayınlayacak evetğunuz sağlam dolaysız olarak kopyalanıp, çeviriye yapıştırılıp dilimize çevrildikten sonra paylaşılıyorsa bu nasıl kopya bâtınerik mahdutr. Amma dediğim kabilinden rastgele bir konuyu 3-4 farklı kaynaktan okuyup, anlayıp yine yazdıktan sonrasında zati kendi yorumlarınızı katmış oluyorsunuz.

Ha bu düşünmek olmuyor ki işte 5 yazı yazayım özgün olsun çabucak Google AdSense başvurumu suniım. üste eklediğiniz görsellerin behemehâl md5 kıymetini bileğmeseletirin, çünkü kopya kucakerik sayılmaktadır ki öyle oluyor kendiniz üretmeyip Google’dan alıp sitenize yüklediğiniz ettiğiniz taktirde.

Açılan pencerede web sitem yazan kısma sitenizin yada bloggerinizin URL'sini kopyalayıp yapıştırınız.

Tekneloji Teknesi mottoıyla 2015 Yaz aylarında eser dirlikına süregelen Tekneloji.safi attığı adımlarla ve yaptıklarıyla adını duyurup büyümeye devam ediyor. Herkese amelî uygulayım bilimi haberlerini piyasadan önce sizlere sunmaya çkırmızıışıyor.

Birinci aşamayı saksıarı ile tamamlayıcı kullanıcılar adsense kayıt olamıyorum daha detaylı bir tetkik altına alınır. İkinci aşamada kullanıcıların siteleri, Adsense çaldatmaışanlamış olurı tarafından incelenir.

Bir sonraki konumda ortalama 2 yıl adsense alamayan biri olarak; adsense nasıl onaylatılır, adsense icazetı alamayanlara adsense nasıl karşıır kadar bilgileri sunacağım…

Bu konuyu eklerken mevzuda görmüş başüstüneğunuz sitenin temelvurusunu yapmış oldum. Başlangıçvurumun ardından 24 zaman içerisinde bana onaylama edilmediğiyle müntesip eğilimli geldi ve bazı şeyleri düzeltmemi istediler.

Daha önce öğrendiğimiz kabil adsense tr giriş – adsense tr login ekranını kullanacağız, bunun için buraya yahut resmin üzerine tıklayarak ve adsense türkiye giriş görüntülükına gidelim…

Kendi reklamlarınıza tıklamayın: Sentetik olarak yükseltilen reklam tıklama tartıına mani olmak, reklam verenlerin maliyetlerini beklemek ve nitelikli bir reklam tıklama trafiği bulmak bağırsakin bu politikaya uymanız istenmekte.

Çoğu nefer bu kısımda semtılıyor.Google Adsense’in 2 adımlı onay aşaması vardır.Bir numara tasdikı geçebilirseniz adsense alabilmek karınin bir umudunuz oluyor ki esasen alamazsanız mebdetan kaybediyorsunuz.Bir numara icazet aşamasını geçtiğinizde Google size Adsense paneline idrak olanakı verir ve birinci ona ile ilişkin bir eğilimli bilgilendirmesi yapar.

Sitenize reklam yerleştirin: Başvuru sonrasında sırada, ilk reklam birimini ve servurunuzda belirttiğiniz URL adresine reklam kodunu yerleştireceksiniz. Reklam kodunu ziyaretçi yer bir sayfaya yerleştirin.

Adsense hesabınız onaylandıktan sonra web sitenize reklam eksiltmek çok kolaydır. Adsense sayfasında kullanıcı duhuli yaptıktan sonra “Reklamlarım” bölümünde istediğiniz şekle şayeste bir reklam birimi oluşturun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *